نیازمندیهای فارسی زبانان
نیازمندیهای فارسی زبانان

گرک لند دیوار نیازمندی های فارسی زبان جهان

ساخته شده با عشق

اگه هر گونه سوال یا پیشنهادی داشتید خوشحال میشیم که اون رو با ما درمیون بگذارید

سند حریم خصوصی

حریم خصوصی

هنگامی که شما در حال استفاده از گرک لند هستید ، یعنی با رعایت شرایط زیر موافقت می کنید. شرایط و قوانین با نخستین استفاده شما از سایت یا اپلیکیشن بلافاصله قابل اجرا خواهند بود:

گرک لند که زین پس به عنوان یک سرویس جامع ثبت آگهی در فضای وب فعالیت میکند متعهد است تا سند حریم خصوصی خود را به صورت شفاف و واضح شرح دهد:

سند حریم خصوصی:

بند1: گرک لند و تیم سازنده آن یعنی استودیو برگ سبز اروپا متعهد می شوند تا از تمام اطلاعات محرمانه بین خود و کاربرانش بصورت محرمانه محافظت کند و به مدت 6 ماه نگه داشته خواهند شد و بعد از آن از سرور ها بصورت اتوماتیک حذف می گردند حفاظت کنند و در این راه از تمام تلاش خود و ابزار های موجود استفاده نمایند.

بند2: گرک لند متعهد می شود تا اطلاعات محرمانه و مالی بین خود ، کاربران و همکارانش با تمام امکانات و توان ممکن حفاظت کند.

بند3: گرک لند متعهد می شود که اطلاعات تماس کاربر را جز در حالتی که خود او بخواهد در اختیار هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نگذارد.

بند4: گرک لند از اطلاعات خصوصی موجود کاربران در اپلیکیشن و وبسایت خود استفاده نخواهد کرد.

بند5: گرک لند به منظور توسعه بیشتر خدمات ، ارائه راهکار رضایت مشتریان و آنالیز تعداد کاربران در نسخه اندروید اپلیکیشن خود از این دسترسی ها استفاده میکند و لازم به ذکر است این دسترسی ها از طریق سیستم آنالیز چشمک صورت میگیرد و اطلاعات موقعیت مکانی دقیق کاربر به ما داده نمیشود بله موقعیت شهر و کشور. همچنین این دسترسی ها از طرف مارکت ها تایید شده اند و سپر ایمنی گوگل نیز این مورد را تایید می کند:

اینترنت

دیدن وضعیت شبکه

خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi


بیدار نگه داشتن دستگاه در هنگام استفاده از اپلیکیشن


دریافت خبر بوت شدن دستگاه


پیدا کردن موقعیت جغرافیایی از روی شبکه


خواندن وضعیت گوشی

دسترسی به GPS

دسترسی به دوربین و گالری برای ثبت تصویر آگهی 

بند6: زمانی که شما در سایت اقدام به نوشتن نظر می کنید IP  شما در سیستم ثبت می گردد.

بند7: گرک لند تنها درصورت لزوم از طریق ایمیل های سایت با شما تماس خواهد گرفت.

بند 8: در شرایط فورس ماژور (قطعی اینترنت و بحران و حملات سایبری) که گرک لند مسئولتی در آن ندارد و سرویس دهی هم با اختلال مواجه میگردد گرک لند از مواردی که از عهده او خارج است سلب مسئولیت میکند.

در تلاشیم تا با شفاف سازی کامل بتوانیم به سوالات احتمالی شما پیرامون حریم خصوصی بطور کامل پاسخ دهیم.

دریافت اپلیکیشن موبایل